Opis
Tehnične parametre
Podrobnosti produkta
| Ime | nakupovalni voziček za kmečko tržnico |
| Številka modela | XJG8069 |
| Zmogljivost | 63L |
| Nosilnost | 50 kg |
| Utež | 2,9 kg |
| Velikost košare | 52*32*38 cm |
| Odprta velikost | 33*38*58 cm length dolžina ročaja: 42 cm) |
| Velikost pakiranja | 44,5*18*67 cm, 2 kom/škatla. 1043 PCS v 20GP, 2534 PCS v 40HQ |
| Material košare | PP plastika |
| Material palice | Aluminij |
| Kolo | 90 mm, PP/PVC |
| Barva | polno barvo, lahko prilagodite kot vašo zahtevo |
| Logotip | Sprejmite prilagojen logotip |
| Uporaba | Nakupovanje, piknik na prostem, pisarna, šola itd |




Prednosti
1. Polnilna škatla velike zmogljivosti.
2. PP material: lahek, samo 2,9 kg s prostornino 63L. Aluminijasta palica: lahka in stabilna, ne rjavi.
3. Odpre se v nekaj sekundah, enostaven za uporabo za vsakogar.
4. V zloženem stanju je višina le 15 cm in lahko prihrani prostor in shranjevanje v avtu ali domači omari.
5. Gladka in tiha kolesa, enostavna za valjanje
6. Na voljo različne barve, logotip je mogoče prilagoditi.
O nas
Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd je sodobno skupinsko podjetje, sestavljeno iz Jiaxing Xingteng Casters Co, Ltd in Anhui Xingteng Logistics Equipment Co, Ltd, ki ima neodvisne raziskave in razvoj, neodvisno proizvodnjo in neodvisno prodajno ekipo. Obstaja strokovna, učinkovita, navdušena, predana in poštena delovna ekipa.


Priljubljena oznake: nakupovalni voziček za trg kmetov, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, trgovina na debelo, poceni
Pošlji povpraševanje











