Opis
Tehnične parametre
Vintage kovinski nakupovalni voziček
Nakupovalni voziček iz starodobne kovine je izdelan iz trpežnega nerjavečega jekla s peno na delu ročaja, ki med uporabo ščiti vaše roke. Zadnja kolesa so 5,5 -palčna, sprednja pa 2,5 -palčna, enostavna za kotaljenje. Z zmogljivostjo 42 l je kot nalašč za uporabo v supermarketu, pralnici, kuhinji ali pisarni.
Podrobnosti produkta
| Ime | starinski kovinski nakupovalni voziček |
| Model | XJG8067 |
| Zmogljivost | 42L |
| Nosilnost | 70 kg |
| Teža vozička | 3KG |
| Velikost košare | 30*30*45 cm |
| Odprta velikost | 89*45*39 cm |
| Velikost pakiranja | 100*38*36 cm, 9 kosov/škatla; 1842 kosov/20GP, 4473 kosov/40HQ |
| MOQ | 2090 kosov |
| Material | Železna cev z lakom |
| Kolo | 63 mm/140 mm; PP/PP, PVC |

Pakiranje in dostava

O nas in prednostih
1. Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd je sodobno skupinsko podjetje, sestavljeno iz Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. in Anhui Xingteng Logistics Equipment Co, Ltd Več kot 20 let izkušenj v industriji strojne opreme in nakupovalnih vozičkov, odlične proizvodne zmogljivosti .
2. Načelo storitev:" z najbolj razumno ceno in popolnimi storitvami za zagotavljanje najboljših izdelkov" ;. Poslovna filozofija:" Profesionalno, integriteto, zaupanja vredno"
3. Oprema izdelka: Stroj za natančno vbrizgavanje, stroj za vtiskovanje, stroj za zakovice, stroj za testiranje nakladanja, stroj za preskušanje s soljo, stroj za testiranje trdote.
4. Izkušena ekipa R& D, profesionalna v 3D, 2D upodabljanju, prototipu in orodju.
5. ISO9001 za poprodajne storitve kakovosti.
6. 100% kakovost izvoza, tovarniška neposredna dobava, bolj konkurenčna cena.


Priljubljena oznake: starinski kovinski nakupovalni voziček, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, trgovina na debelo, poceni
Naslednji
Kovinska košarica s kolesiPošlji povpraševanje










