Zložljiv jekleni nakupovalni voziček
Opis
Tehnične parametre
Zložljiv jeklen nakupovalni voziček
Danes postajajo zložljivi nakupovalni vozički v sodobnem življenju vse bolj pomembni. Ker se življenjski tempo ljudi pospešuje, se nakupovanje vedno bolj zaključi na priročen in jedrnat način. Nošenje zložljivega jeklenega nakupovalnega vozička lahko prihrani čas in trud. Zložljivih nakupovalnih vozičkov je veliko, naše podjetje pa proizvaja predvsem aluminijaste, železne in plastične vozičke različnih kvalitet.
Zložljiv jeklen nakupovalni voziček je prevlečen z visokokakovostno barvo, tako da skoraj ne rjavi. Z veliko prostornino 42 l lahko prenese resničnost predmetov. Zasnova s štirimi kolesi olajša premikanje in transport. Zlaganje in odpiranje traja le eno sekundo, enostavno za shranjevanje v avtu ali omari doma, ko ga ne uporabljamo. Ta zložljivi voziček je idealna izbira v našem vsakodnevnem nakupovalnem življenju
Podrobnosti produkta
| Ime | zložljiv jeklen nakupovalni voziček |
| Model | XJG8067 |
| Zmogljivost | 42L |
| Nosilnost | 70 KG |
| Teža vozička | 3KG |
| Velikost košare | 30*30*45 cm |
| Odprta velikost | 89*45*39 cm |
| Velikost pakiranja | 100*38*36 cm, 9 kosov/karton; 1842 kosov/20GP, 4473 kosov/40HQ |
| MOQ | 2090 kosov |
| Material | Železna cev z barvnim premazom |
| kolo | 63mm/140mm; PP/PP, PVC |

Značilnosti zložljivega jeklenega nakupovalnega vozička
1. Velikost košare meri 30*30*45 cm, zagotavlja 42 L velike prostornine, lahko nosi veliko stvari.
2. Vzdržljivost in nerjaveča konstrukcija zložljivega nakupovalnega vozička zagotavlja, da bo nakupovalni voziček tudi po mnogih letih uporabe nerjaveč in varen.
3. Trdna velikost nakupovalnega vozička je velika, ko je zložen, je le 7 cm. Enostaven za shranjevanje v avtu ali pod sedežem, idealen za uporabo v avtobusu ali podzemni železnici.
4. S štirimi kolesi z osjo je voziček enostaven za kotaljenje in popoln za kotaljenje po pločnikih, ulicah, vogalih itd.
Prednosti pri nas:
1. Nudimo storitev v enem koraku, oblikovanje, proizvodnjo in pakiranje
2. Vrhunska kakovost, konkurenčna cena in dobra storitev
3. Bogate izkušnje pri oblikovanju in izdelavi razstavnih polic
4. Okolju prijazen material, vzdržljiva struktura

Certifikati
Jiaxing Xingjie ima odobrene certifikate ISO9001, ISO14001, ROHS, patente, blagovno znamko "TENG", SGS itd.
13. maja 2020 je po nenehnih prizadevanjih in tesnem sodelovanju vseh oddelkov in vseh zaposlenih v podjetju Huazhi Certification Co., Ltd. opravil certifikat sistema upravljanja intelektualne lastnine Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. in izdal intelektualno Certifikat za sistem upravljanja lastnine, obseg certificiranja obsega: načrtovanje in razvoj, proizvodnjo, prodajo koleščkov ter aktivnosti upravljanja intelektualne lastnine v zvezi z nabavo zgoraj navedenega procesa.

Priljubljena oznake: zložljiv jekleni nakupovalni voziček, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, trgovina na debelo, poceni, cena, naprodaj
Pošlji povpraševanje











