Opis
Tehnične parametre
Podrobnosti produkta
| Ime | nakupovalni voziček s 360 kolesi |
| Številka modela | XJG8072 |
| Zmogljivost | 35L |
| Nosilnost | 25 kg |
| Velikost košare | 38*29*30 cm |
| Odprta velikost | 90*42*46 cm |
| Velikost pakiranja | 92*39*59 cm, 7 kosov v škatli |
| Zabojnik | 925 kosov v 20GP, 2448 kosov v 40HQ |
| Material | Aluminijeva zlitina |
| Kolo | 140 mm/80 mm, PP/PVC |

Aero aluminij material:
Odporen proti rji
Odporen proti obrabi
Lahka
Trajno

Močna nosilnost

Zaščita:
Z dvigovanjem varnostne ograje, odvisno od varnostne zasnove, in predmete varno zložite.
Ni vam treba več skrbeti za skrite nevarnosti, ki jih povzročajo številni predmeti.

Naslon za roke:
Podaljšek glavnega okvirja se uporablja kot ročaj, kar olajša potiskanje in vlečenje

Trpežna kolesa za izklop zvoka:
Zasnova koles naredi voziček bolj priročen in prihrani delo pri premikanju in transportu.


Lastnosti izdelka
1. Nakupovalni voziček s 360 kolesi meri 90*42*46 cm, s prostornino 35 L, kar zagotavlja primeren prostor za prenašanje različnih stvari pri nakupovanju v trgovini, supermarketu ali na kmečki tržnici.
2. Enostavno sestavljanje, orodje ni potrebno, enostavno odpiranje in zlaganje
3. Narejen je iz visoko kakovostne aluminijeve zlitine, trpežen in lahek, ki ga je mogoče enostavno prevažati s 25 kg blaga.
4. Dve univerzalni kolesi spredaj in zadaj z osjo, ki ju je mogoče enostavno premikati in premikati.
Pogosta vprašanja
V1. Kakšne poslovne pogoje lahko opravljate? Kakšni bodo vaši plačilni pogoji?
O: 1. Poslovni pogoji: FOB, EXW, CNF/CFR.
2. Plačilni pogoji: T/T, L/C, PayPal.
V2. Ali lahko dobim brezplačne vzorce?
O: Da, vzorci bodo brezplačni, vendar morate plačati stroške pošiljanja in carinjenja.
V3. Kakšen bo vaš vodilni čas?
O: 15-30 dni za obstoječe modele; 30-45 dni za nove modele.
V4. Imam nove modele, nam lahko odprete kalupe?
O: Da, imamo profesionalno oblikovalsko ekipo. Samo spomnite, da bo zahtevana količina.
V5. Nikoli ne uvažamo iz Kitajske, nam lahko pomagate urediti?
O: Seveda. Imamo tudi profesionalne logistične ekipe. Stranki lahko pomagamo pri organizaciji dostave.
V6. Kaj pa kakovost vaših izdelkov?
O: Glede kakovosti imamo tovarniško ekipo QC& QA in na voljo je certifikat tretje osebe.
Priljubljena oznake: nakupovalni voziček s 360 kolesi, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, trgovina na debelo, poceni
Pošlji povpraševanje











