Opis
Tehnične parametre
Zložljiva nakupovalna košara na kolesih
Z povišanjem varnostne ograje in poglobitvijo zasnove zložljive nakupovalne košarice lahko artikle varno zložite in vam ni treba skrbeti za skrite nevarnosti, ki jih povzročajo številni predmeti.
Podaljšan del glavnega okvirja se uporablja kot ročaj, kar olajša potiskanje in vlečenje. Intimna oblika ročaja košare za shranjevanje vam omogoča, da svoje najljubše mesto postavite tako, kot želite, kar je enostavno in priročno.
Naprava škripca je nameščena na dnu, humanizirana zasnova pa omogoča bolj priročno in hitrejše premikanje in transport stvari, kar prihrani čas in trud.
Samo pretvarjaj se, kar hočeš, s sadjem in zelenjavo, vse pride.
Podrobnosti produkta
| ime | zložljiva nakupovalna košara na kolesih |
| Številka modela | CLC001 |
| Zmogljivost | 42L |
| Nosilnost | 25 kg |
| Utež | 3,7 kg |
| Velikost košare | 4631,529 cm |
| Odprta velikost | 85.544.538.5 cm |
| Velikost embalaže | 954810,5 cm, 1 kos/karton |
| Material | železo |
| Kolo | 75 mm/90 mm, PP/PP, PVC |
| MOQ | 1000 KOS |

Features of collapsible shopping basket on wheels
1. 42L velika zmogljivost, lahko nosi veliko različnih stvari.
2. Kolesa za vzpenjanje po stopnicah, olajšajo prenašanje stvari, ko gredo gor, še posebej kot nalašč za starejše, otroke, gospodinje.
3. Večnamenski, za vsakodnevno uporabo na prostem ali v zaprtih prostorih, se lahko uporablja za nakupovanje, kampiranje, pranje perila itd.
4. Power Coating Z visokokakovostno barvo je težko zarjaveti.
5. Zložljiv, zelo enostaven za odpiranje in zlaganje, prihrani prostor.
Naša tovarna
1. Več kot 20 let izkušenj v industriji strojne opreme in nakupovalnih vozičkov, odlična proizvodna zmogljivost. Nova tovarna, ustanovljena v Anhuiju leta 2019.
2. Oprema izdelka: stroj za natančno brizganje, stroj za žigosanje, stroj za zakovice, stroj za testiranje obremenitve, stroj za testiranje prevleke s solnim pršenjem, stroj za testiranje trdote.
3. Izkušena ekipa RD, profesionalna v 3D, 2D upodabljanju, prototipu in orodju.
4. Service tenet: "With the most reasonable price and perfect services, to provide the best products". Business philosophy: "Professional, Integrity, Trustworthy"

Priljubljena oznake: zložljiva nakupovalna košara na kolesih, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, veleprodaja, poceni, cena, prodam
Naslednji
Zložljiv kovinski vozičekPošlji povpraševanje










