Trdni nakupovalni vozički za starejše
Opis
Tehnične parametre
Čvrsti nakupovalni vozički za starejše so izdelani iz aero aluminijastega materiala, zato so zelo trpežni in lahki. Podaljšan del glavnega okvirja se uporablja kot ročaj, kar olajša potiskanje in vlečenje.
S prostornino 35L zagotavlja primeren prostor za prenašanje različnih stvari. Zasnova koles omogoča bolj priročno in varčno delo pri premikanju in transportu.
Za zlaganje in odpiranje je potrebna le ena sekunda, enostavno upravljanje. Ta voziček se lahko uporablja za nakupovanje, pranje perila, kampiranje v divjini itd.
Podrobnosti produkta
| ime | močni nakupovalni vozički za starejše |
| Številka modela | XJG8129 |
| Zmogljivost | 35L |
| Nosilnost | 50 kg |
| Velikost košare | 30*40*31 cm |
| Odprta velikost | 34*59*44 cm |
| Velikost pakiranja | 92*39*60 cm, 7 kosov v kartonu |
| Vsebnik | 900 kosov v 20GP, 2400 kosov v 40HQ |
| Material | Aluminijeva zlitina |
| Kolo | 90 mm, PP/PVC |




Značilnosti robustnih nakupovalnih vozičkov za starejše
1. Material iz aluminijeve zlitine, naredi voziček ultra lahek, enostaven za prenašanje.
Kapaciteta 2,35 l, lahko vstavite veliko predmetov, zadovoljite vaše dnevne nakupovalne potrebe.
3. Kolesa za plezanje po stopnicah, olajšajo vzpenjanje po stopnicah, še posebej za starejše, otroke, gospodinje itd.
4.Ena sekunda za odpiranje in zlaganje vozička, enostavno za shranjevanje v vašem avtomobilu ali katerem koli kotu doma.
5. Lahek in prilagodljiv, ga je mogoče zložiti in prenašati.
6. Za rezervo se lahko postavi tudi v prtljažnik manjšega avtomobila.
7. Kul oblike, super enostavne za uporabo za vsakogar.
8. Zložljiv za enostavno zlaganje kamor greste.
9. Utiša kakovostna trpežna kolesa.
10. Iz nerjavečega jekla, enostaven za čiščenje.
O naši tovarni
Maja 1997 je bilo ustanovljeno Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
Maja 2002 je bilo ustanovljeno Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
Februarja 2006 se je prijavil za blagovno znamko "TENG" po vsem svetu
Julija 2008 je prejel mednarodni certifikat sistema kakovosti ISO9001-2000
Maja 2011 opravite revizijo BV
Marca 2017 je prejel certifikat ROHS 2.0
Septembra 2019 je bilo ustanovljeno Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
Avgusta 2020 je Xingteng prejel še en patent izuma, ki ga je odobril patentni urad ZDA.

Pogosta vprašanja
1.Kakšne(e)vrste(-e)ofbusinesstermsyoucado? Kakšni bodo vaši plačilni pogoji?
Poslovni pogoji: FOB, EXW, CNF/CFR.
Plačilni pogoji: T/T, L/C, PayPal.
2. Ali lahko dobim brezplačne vzorce?
Da, vzorci bodo brezplačni, vendar morate plačati stroške pošiljanja in carinjenja.
3. Kakšen bo vaš čas izvedbe?
15-30 dni za obstoječe modele; 30-45 dni za nove modele.
4.Imam nove modele, ali lahko odprete kalupe?
Da, imamo profesionalno oblikovalsko ekipo. Samo spomnite, da bo zahtevana količina.
5. Weneverimport from China, nam lahko pomagate pri urejanju?
Seveda. Imamo profesionalne logistične pare. Strankam lahko pomagamo urediti dostavo.
6. Kaj pa kakovost vaših izdelkov?
Glede kakovosti imamo tovarniško ekipo QC& QA in na voljo je certifikat tretje osebe.
Priljubljena oznake: robustni nakupovalni vozički za starejše, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, veleprodaja, poceni, cena, naprodaj
Naslednji
Vozički z živili za starejšePošlji povpraševanje











