Nakupovalni voziček za kolesa s kolesi
Opis
Tehnične parametre
Nakupovalni voziček za kolesa s kolesi
| Ime | nakupovalni voziček na kolesih |
| Številka modela | XJG8071 |
| Zmogljivost | 35L |
| Nosilnost | 15KG |
| Velikost košare | 38*29*30 cm |
| Odprta velikost | 42*36*90 cm |
| Velikost pakiranja | 92*39*59 cm, 7 kosov v škatli |
| Zabojnik | 925 kosov v 20GP, 2448 kosov v 40HQ |
| Material | Aluminijeva zlitina |
| Kolo | 140 mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 kosov |
Ta nakupovalni voziček s kolesi je narejen iz letalskega aluminija, zato je zelo trpežen in lahek.
Podaljšani del glavnega okvirja se uporablja kot ročaj, kar olajša potiskanje in vlečenje.
S prostornino 35 L zagotavlja primeren prostor za prenašanje različnih stvari. Zasnova koles omogoča udobnejše in varčnejše delo pri premikanju in transportu.
Za zlaganje in odpiranje traja le eno sekundo, enostaven za uporabo.
Ta voziček se lahko uporablja za nakupovanje, pranje perila, divji taborjenje itd.

Značilnosti nakupovalnega vozička z vozički na kolesih
1. Lahka, prenosna, brez napora za nošenje in osvoboditev rok in rok.
2. Košara meri 38*29*30 cm, kapaciteta zadošča za vaše dnevne nakupovalne potrebe.
3. Mehak ročaj, ščiti roke.
4. Dve univerzalni kolesi spredaj in dve vrtljivi kolesi zadaj, enostavni za valjanje.
5. Visokokakovostni material iz aluminijeve zlitine ne bo zarjavel.
5. Več funkcij, ki se lahko uporabljajo za nakupovanje v supermarketu, kampiranje v divjini, prevzem perila itd.
O nas
Maja 1997 je bilo ustanovljeno podjetje Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
Maja 2002 je bilo ustanovljeno podjetje Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
Februarja 2006 se je prijavil za' TENG' blagovno znamko po vsem svetu
Julija 2008 je sprejel mednarodni certifikat sistema kakovosti ISO9001-2000
Maja 2011 opravite revizijo BV
Marca 2017 je prejel certifikat ROHS 2.0
Septembra 2019 je bilo ustanovljeno podjetje Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
Avgusta 2020 je Xingteng prejel še en patent za izum, ki ga je odobril ameriški patentni urad.

Pogosta vprašanja
1. Ali ste tovarna ali trgovsko podjetje?
O: Od leta 1997 smo profesionalni proizvajalec in trgovsko podjetje.
2. Ali lahko dobim brezplačne vzorce?
O: Da, vzorci so večinoma na voljo, zaračunajo se stroški prevoza.
3. Kaj pa vaša služba za stranke?
O: Imamo izkušenega strokovnjaka za izdelke, ki vam nudi najboljšo storitev.
4. Kako lahko zaupam vaši kakovosti?
O: Naš izdelek je opravil certifikat kakovosti ISO9001 in izdelek se desetletja prodaja po vsem svetu.
Priljubljena oznake: nakupovalni voziček za kolesa, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, trgovina na debelo, poceni
Pošlji povpraševanje










