Opis
Tehnične parametre
Podrobnosti produkta
| Ime | 5 -palčna kolesa za nakupovalni voziček |
| Material kolesa | TPE |
| Nosilnost | Največ 80 kg |
| Velikost | 5 palcev |
| Končaj | Cink, elektroforeza |
| Blagovna znamka | TENG |
| Barva | Zahteva |
| Uporaba | Nakupovalni voziček |
| Velikost | 125*32 mm |
| Skupna višina | 157 mm |
| Odmik | 36 mm |

Kontrola kakovosti

Potrdila


Proizvodnja

Glavne stranke

O nas
Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd je sodobno skupinsko podjetje, sestavljeno iz Jiaxing Xingteng Casters Co, Ltd in Anhui Xingteng Logistics Equipment Co, Ltd, ki ima neodvisne raziskave in razvoj, neodvisno proizvodnjo in neodvisno prodajno ekipo. Obstaja strokovna, učinkovita, navdušena, predana in poštena delovna ekipa.
Jiaxing Xingteng Casters Co, Ltd je profesionalni proizvajalec koles, ustanovljen leta 1997, ima več kot 2000 vrst izdelkov za kolesa. Podjetje ima neodvisne razvojne zmogljivosti in obsežen preskusni laboratorij.
Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., ki bo ustanovljena leta 2019, v glavnem oblikuje, proizvaja in prodaja različne vrste logistične opreme, zložljive nakupovalne vozičke.
Trenutno trgovska lestvica podjetja&raste iz dneva v dan in njene stranke so po vsem svetu. Zaslužil je zaupanje domačih in tujih strank z dobrim ugledom.
Priljubljena oznake: 5 -palčna kolesa za nakupovalni voziček, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, trgovina na debelo, poceni
Naslednji
nePošlji povpraševanje










