Opis
Tehnične parametre
Podrobnosti produkta
| Ime | stopnišče zložljiv voziček za živila |
| Številka modela | XJG8130 |
| Zmogljivost | 35L |
| Nosilnost | 50 KG |
| Velikost košare | 30*40*31 cm |
| Odprta velikost | 34*59*44 cm |
| Velikost pakiranja | 92*39*60cm, 7kom v kartonu |
| Posoda | 900 kosov v 20GP, 2400 kosov v 40HQ |
| Material | Aluminijeve zlitine |
| kolo | 90mm, PP/PVC |

Značilnosti zložljivega vozička za živila po stopnicah
1. Zložljiv voziček za živila po stopnicah meri 30*44*93 cm, ko je razgrnjen in zagotavlja ustrezen prostor za prenašanje različnih stvari pri nakupovanju v trgovini, supermarketu ali na tržnici.
2. Edinstvena zasnova za plezanje po stopnicah: tovornjak z živili je opremljen s kolesi za plezanje po lestvi, zasnovanimi za plezanje po stopnicah. Zaradi koles se dobro obnese na različnih terenih, kot so stopnice, trava, blato, gramoz itd. Sprednje kolo je mogoče zavrteti za 360 stopinj.
3. Vrhunska velika nosilnost: okvir je izdelan iz aero aluminijeve zlitine, ki je odporen proti rji in vzdržljiv ter se lahko uporablja več let. Lahko drži težke in velike predmete. Zraven je še vrvica za pritrditev predmetov, v notranjosti pa lahko izberete tudi vrečko.
4. Odstranljiva vodoodporna torba: Ta uporabni voziček ima odstranljivo torbico, zaradi nepremočljivega platnenega materiala se torba dobro obnese, ko dežuje ali sneži. Ohranja vaše stvari suhe in čiste. Lahko ga tudi snamete in uporabite posamično.
5. Zelo je primeren za vsakodnevno trgovino z živili, nakupovanje, prevzem perila ali dnevno vleko. Zelo primeren je tudi za vožnjo s podzemno železnico ali hitro do trgovine z živili na vogalu, lokalne delikatese, pekarne ali trgovine.
Naša tovarna
1. Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. je sodobno skupinsko podjetje, ki ga sestavlja Jiaxing Xingteng Caster Co., Ltd. in Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., ki ima neodvisne raziskave in razvoj, neodvisno proizvodnjo in neodvisno prodajno ekipo.
2. Imamo certifikate, kot so ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patent.
3. Izkušena ekipa za raziskave in razvoj, profesionalna prodajna ekipa, ekipa strastnih delavcev.
4. Proizvodni trg: Severna Amerika, Južna Amerika, Evropa, Jugovzhodna Azija/Bližnji vzhod, Afrika, Vzhodna Azija (Japonska/Južna Koreja), Avstralija, Domače
5. Poslovna filozofija: "Profesionalen, integriteta, vreden zaupanja"

Priljubljena oznake: stopniščni vzpenjač zložljiv voziček za živila, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, trgovina na debelo, poceni, cena, naprodaj
Pošlji povpraševanje












