Opis
Tehnične parametre
Podrobnosti produkta
| Ime | nakupovalni voziček s kolesi za stopnice |
| Številka modela | XJG8122-1 |
| Zmogljivost | 52L |
| Nosilnost | 50 kg |
| Utež | 5,66 kg |
| Velikost košare | L41*Š35*V36,5 cm |
| Odprta velikost | L47*Š41*V41,5 cm |
| Velikost pakiranja | L42*Š42*V12 cm, 1 kos/škatla. 1200 PCS v 20GP, 2950 PCS v 40HQ |
| Material košare | PP plastika |
| Material palice | železo |
| Kolo | kolesa za plezanje po stopnicah, 38 mm/75 mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logotip | Sprejmite prilagojen logotip. |

Lastnosti
1. Voziček meri 41*36,5*35 cm, s prostornino 52L, vam ponuja dovolj prostora, da lahko pri nakupovanju vstavite veliko stvari.
2. Ko je zložen, je višina le 11 cm, zato ga je enostavno shraniti v avto ali katero koli omaro v hiši.
3. Material PP plastika je trpežen in lahek, z dolgo življenjsko dobo.
4. S kolesi za plezanje po stopnicah se nikoli ne naveličate, ko nosite težke stvari, medtem ko greste gor, zlasti za starejše in gospodinje, kar je velika pomoč pri vašem vsakdanjem nakupovalnem življenju.
5. Več barv po vaši izbiri, prilagojen logotip sprejet.
Uporaba
● Nakupovanje v supermarketu
● Pomagajte pri prenašanju paketov
● Vlečenje težkega blaga
● Nakupovanje z živili


Druga oblika z univerzalnimi kolesi

Pogosta vprašanja
V1. Ali ste tovarniško ali trgovsko podjetje?
O: Od leta 1997 smo profesionalni proizvajalec in trgovsko podjetje.
V2. Ali lahko dobim brezplačne vzorce?
O: Da, vzorci so večinoma na voljo, zaračunajo se stroški prevoza.
V3. Kaj pa vaša služba za stranke?
O: Imamo izkušenega strokovnjaka za izdelke, ki vam nudi najboljšo storitev.
V4.Kako lahko zaupam vaši kakovosti?
O: Naš izdelek je opravil certifikat kakovosti ISO9001 in izdelek se desetletja prodaja po vsem svetu.
Priljubljena oznake: nakupovalni voziček s kolesi za stopnice, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, trgovina na debelo, poceni
Pošlji povpraševanje











