Opis
Tehnične parametre
Podrobnosti o izdelku
| ime | prenosni zložljiv nakupovalni voziček |
| Številka modela | XJG8069 |
| Zmogljivost | 63L |
| Nosilnost | 50KG |
| Teža | 2.9KG |
| Velikost košare | 52*32*38cm |
| Odprta velikost | 33*38*58cm (dolžina ročaja: 42 cm) |
| Velikost pakiranja | 44,5*18*67 cm, 2 PCS/škatla. 1043 PCS v 20GP, 2534 PCS v 40HQ |
| Material iz košare | PP plastika |
| Material palice | Aluminij |
| Kolo | 90mm, PP/PVC |
| Barva | polno obarvano,se lahko prilagodite kot vaša zahteva |
| Logotip | Sprejmi prilagojen logotip |
| Uporaba | Nakupovanje, zunanji piknik, pisarna, šola itd |





Funkcije
1. Prenosni zložljiv nakupovalni voziček meri 52*32*38 cm pri razpletu, ki zagotavlja 63L prostora za prevoz orodja in blaga.
2. Izdelan je iz polipropilena visokega razreda, trpežne, lahke in prilagodljive konstrukcije.
3. Zmožen podpreti do 50KG, štiri zamahnjene platišča design in aluminijaste zlite ročaj olajšati vlečenje in transport.
4. Lahko se uporablja kot prenosni prirocen nosilec za nakupovanje, piknik, potovanja, žar itd.
O naši tovarni
Jiaxing Xingjie Machinery Co,Ltd je sodobno skupinsko podjetje, ki ga sestavljajo Jiaxing Xingteng Caster Co,Ltd. in Anhui Xingteng Logistics Equipment Co, Ltd., ki ima neodvisne raziskave in razvoj,neodvisno proizvodnjo in neodvisno prodajno ekipo.
Glavni posel:oblikovanje, razvoj in prodaja različnih vozički supermarketa, logistika opreme, plastične nakupovalne košare, strojne pritrdilne naprave po meri, ležaji, livarji, kovinske plesni, vbrizgavanje plesni in drugi izdelki.
Anhui Xingteng Logistics Equipment Co, Ltd, ustanovljena leta 2019, predvsem oblikuje, proizvaja in prodaja različne vrste logistične opreme, zložljive nakupovalne vozičke.
Trenutno trgovska lestvica podjetja iz dneva v dan raste, njene stranke pa so po vsem svetu. Z dobro ugledom je dobila zaupanje domačih in tujih strank.


Priljubljena oznake: prenosni zložljiv nakupovalni voziček, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, trgovina na debelo, poceni
Pošlji povpraševanje











