Opis
Tehnične parametre
Nakupovalni vozički 4 kolesa
V zadnjih letih je vlečenje vseh vrst zložljivih vozičkov za nakupovanje v supermarketu postalo nova moda, mali zložljivi vozički pa so vse bolj priljubljeni. Ker eleganten, lep in praktičen nakupovalni voziček ne le osvobaja vaše roke in ramena, temveč vas postavlja tudi v ospredje mode.
Nakupovalni vozički 4 kolesa so trenutno prva izbira za domače okoljevarstvene izdelke. Njegov videz postopoma nadomešča plastične vrečke za enkratno uporabo in ima prednosti prostega časa, praktičnosti in varovanja okolja.
Podrobnosti produkta
| ime | Nakupovalni vozički 4 kolesa |
| model | XJG8067 |
| Zmogljivost | 42L |
| Nosilnost | 70 kg |
| Teža vozička | 3 kg |
| Velikost košare | 30*30*45 cm |
| Odprta velikost | 89*45*39 cm |
| Velikost pakiranja | 100*38*36 cm, 9 kos/karton; 1842 kos/20GP, 4473 kos/40HQ |
| MOQ | 2090 kos |
| Material | Železna cev z barvnim premazom |
| Kolo | 63 mm/140 mm; PP/PP,PVC |

Značilnosti nakupovalnih vozičkov 4 kolesa
1. Trdna struktura: Uporabljamo visokokakovostno in trdno kovino, tako da lahko ta zložljiv nakupovalni voziček uporabljate dolgo in pogosto.
2. Vzdržljiva kolesa: Zasnova s 4 kolesi omogoča enostavno premikanje in transport vozička, kar prihrani delo.
3. Zložljiv dizajn: praktičen nakupovalni voziček omogoča enostavno in brezskrbno prenašanje in shranjevanje. Voziček smo zasnovali tako, da je zložljiv in raven, tako da ne zavzame veliko prostora.
4. Vsestranskost: ta voziček se ne uporablja samo za prevoz predmetov iz pralnic in trgovin z živili, temveč tudi za kampiranje in vrtnarsko orodje. Široko se uporablja pri dobaviteljih pisarniških dokumentov, kovčkov, ustekleničene vode, opreme za plažo.
Prednosti pri nas
1. Nudimo storitev v enem koraku, oblikovanje, proizvodnjo in pakiranje
2. Vrhunska kakovost, konkurenčna cena in dobra storitev
3. Bogate izkušnje pri oblikovanju in izdelavi razstavnih polic
4. Okolju prijazen material, trpežna struktura

Priljubljena oznake: nakupovalni vozički 4 kolesa, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, veleprodaja, poceni, cena, prodam
Pošlji povpraševanje










