Opis
Tehnične parametre
Kovinska kolapsibilna nakupovalna košarica
Ta kovinski kolapsible nakupovalni voziček je končan z moč premaz z visoko kakovostno barvo, to je težko dobiti rja. Z 42 litrsko veliko zmogljivostjo lahko nosi verity predmetov. Štiri kolesa z osno zasnovo omogoča enostaven prevoz in premikanje, enostavno za prevoz blaga. To traja le eno sekundo, da zložljivo in odprto, enostavno za naše skladiščenje v avtomobilu ali v omari naše hiše, ko ne uporabljate. Ta kovinska kolapsibilna nakupovalna košarica je idealna možnost v našem vsakodnevnem nakupovalnem življenju.
Podrobnosti o izdelku
| Ime | Kovinski zasukani nakupovalni voziček |
| Model | XJG8067 |
| Zmogljivost | 42L |
| Nosilnost | 70KG |
| Teža košarice | 3KG |
| Velikost košare | 30*30*45cm |
| Odprta velikost | 89*45*39cm |
| Velikost pakiranja | 100*38*36 cm, 9 cm/škatla; 1842pcs/20GP, 4473pcs/40HQ |
| MOQ | 2090pcs |
| Material | Železna cev s premazom barve |
| Kolo | 63mm/140mm; PP/PP,PVC |




Lastnosti kovinske kolapsibilne nakupovalne košarice
1. Velikost košare meri 30*30*45cm, zagotavlja 42L velike zmogljivosti, lahko nosi veliko stvari.
2. Trpežnost in rja prosta konstrukcija kovinske vlečljive nakupovalne košarice zagotavlja, da bo tudi po mnogih letih uporabe nakupovalni voziček prost in varen.
3. Čeprav je velikost nakupovalne košarice velika, ko se zlože, je le 7cm. Enostavno za shranjevanje v vašem avtomobilu ali pod sedežem, idealno za uporabo na avtobusu ali podzemni.
4. S štirimi kolesi s kolesom je voziček enostaven za valjanje, in kot nalašč za valjanje po pločnikih, ulicah, vogalih itd. Odličen način prevoza oblačil, živil, potrebščin za trato itd.
5. Velik ročaj z dolgim gumijastim ročajem zagotavlja potiskanje ali vlečenje dizajna. Praktična orodja in širok nabor aplikacij: čisto oblikovanje linije, eleganten videz. Ta kovinska kolapsibilna nakupovalna košarica je praktično orodje v vašem vsakodnevnem urbanem in mestnem življenju, zaradi česar je vaše življenje bolj priročno.
6. Enostaven za sestavo, ni potrebno orodje, enostavno za delovanje za vse.
7. Lahko se ujema z vodoodporne PVC vrečke znotraj, z različnimi barvami na voljo.
O naši tovarni:
Maja 1997 je bila ustanovljena Jiaxing xingteng Plastic Co,ltd.
Maja 2002 je bil ustanovljen Jiaxing xingteng Caster Co,ltd.
Februarja 2006 je zaprosila za blagovno znamko "TENG" po vsem svetu
Julija 2008 je potrdilo o mednarodnem sistemu kakovosti ISO9001-2000
Maja 2011 opravi revizijo BV
Marca 2017 je potrdilo ROHS 2.0 dobilo
V sept 2019, Anhui Xingteng Logistika Oprema Co, Ltd je bila ustanovljena
Avgusta 2020 je Xingteng dobil še en patent izuma, ki ga je odobril patentni urad ZDA.


Zakaj mi
1.Profesionalni proizvajalec vozička za nakupovanje od leta 1997.
2.Na voljo je brezplačen vzorec.
3.Kratek čas svinca
4.R&R ekipa obravnava nove izdelke oblikovanje in patent
5.Potrdilo ISO9001& 14001,BV,SGS,ROHS.
6.Strogi sistem za nadzor kakovosti z lastnim naprednim preskusnim strojem.
7.Profesionalna po prodajni servisni ekipi.
8.In običajna uporaba kolesa,garancijsko obdobje pogodbenega blaga je eno leto od datuma dostave.
9.OEM & ODM sprejemljivo.
10.Prijavite se na izdelke je sprejemljivo.
11.Paket je mogoče prilagoditi.
12.Hiter in učinkovit odziv z 24 urami.
13.Plačilni pogoji:LC, TT, Trade Assurance, PayPal, west union, moneygram, cash.
14.Teng caster lahko dobavlja široko paleto livarjev in koles & sorodne strojne opreme.
15.Vse zahteve strank lahko na voljo.
Priljubljena oznake: kovinska kolapsible nakupovalna košarica, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, na debelo, poceni
Pošlji povpraševanje











