Opis
Tehnične parametre
Voziček za razmnoževanje živil s kolesi
Vlečna košarica s kolesi je idealna za prevoz živil ali perila in drugih komunalnih namenov. To je enostavno sestavo, in hitro odpreti in zložljiv.
Starejši, samski nakupovalci bodo našli ta voziček je enostaven za prevoz stvari. Ko se zlože, lahko prihrani prostor in enostavno za shranjevanje.
Podrobnosti o izdelku
| ime | Kovinski vlečni voziček s kolesi |
| Model | XJG8067 |
| Zmogljivost | 42L |
| Nosilnost | 70KG |
| Teža košarice | 3KG |
| Velikost košare | 30*30*45cm |
| Odprta velikost | 89*45*39cm |
| Material | Železna cev s premazom barve |
| Kolo | 63mm/140mm; PP/PP,PVC |

Funkcije
1. Premaz železne barve, nikoli ne zarjavel.
2. Velika zmogljivost, lahko nosijo verity predmetov.
3. Štiri zamahna kolesa, enostavna za premikanje.
4. Zložljivo, priročno za shranjevanje, lahko shranite v vaš avto ali omaro.
Naša tovarna in proizvodnja

Pakiranje in dostava

Naše prednosti
1.Profesionalni proizvajalec vozička za nakupovanje od leta 1997.
2.Na voljo je brezplačen vzorec.
3.Kratek čas svinca
4.R&R ekipa obravnava nove izdelke oblikovanje in patent
5.Potrdilo ISO9001& 14001,BV,SGS,ROHS.
6.Strogi sistem za nadzor kakovosti z lastnim naprednim preskusnim strojem.
7.Profesionalna po prodajni servisni ekipi.
8.In običajna uporaba kolesa,garancijsko obdobje pogodbenega blaga je eno leto od datuma dostave.
9.OEM & ODM sprejemljivo.
10.Prijavite se na izdelke je sprejemljivo.
11.Paket je mogoče prilagoditi.
12.Hiter in učinkovit odziv z 24 urami.
13.Plačilni pogoji:LC, TT, Trade Assurance, PayPal, west union, moneygram, cash.
14.Teng caster lahko dobavlja široko paleto livarjev in koles & sorodne strojne opreme.
15.Vse zahteve strank lahko na voljo.
Priljubljena oznake: collapsible živilska košarica s kolesi, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, trgovina na debelo, poceni
Pošlji povpraševanje










