Opis
Tehnične parametre
Podrobnosti produkta
| Ime | nakupovalni vozički za živila s kolesi |
| Številka modela | XJG8130 |
| Zmogljivost | 35L |
| Nosilnost | 50 kg |
| Velikost košare | 30*40*31 cm |
| Odprta velikost | 34*59*44 cm |
| Velikost pakiranja | 92*39*60 cm, 7 kosov v škatli |
| Zabojnik | 900 kosov v 20GP, 2400 kosov v 40HQ |
| Material | Aluminijeva zlitina |
| Kolo | 90 mm, PP/PVC |







Barve na voljo

Lastnosti izdelka
• Edinstvena oblika plezanja po stopnicah: Nakupovalni vozički za živila s kolesi so opremljeni s 3 vrtljivimi kolesi, ki se uporabljajo posebej za plezanje po stopnicah. Kolesa omogočajo dobro delovanje na različnih terenih, kot so stopnice, trava, umazanija in prod.
• Super nosilnost: Okvir nakupovalnega vozička je izdelan iz debele aluminijeve zlitine, odporen proti rji in trpežen ter ga je mogoče uporabljati več let. V njem so lahko težki in veliki predmeti ter lahko nosijo približno 50 kilogramov predmetov.
• Večnamenski: Zložljiv voziček lahko spremenite v majhen voziček, v katerega lahko postavite težke ali velike predmete. Uporabljate ga lahko kot nakupovalni voziček, voziček z živili, voziček za pomoč pri nakupovanju, delu ali potovanju.
• Priročno shranjevanje in sestavljanje: uporaba zložljive zasnove, prostora za shranjevanje in prenašanje je zelo majhna. Še pomembneje je, da so v paketu podrobna navodila za montažo. Lahko ga enostavno namestite v samo nekaj minutah.
O naši tovarni
1. Več kot 20 let izkušenj v industriji strojne opreme in nakupovalnih vozičkov, odlične proizvodne zmogljivosti. Nova tovarna, ustanovljena leta 2019 v Anhuiju.
2. Oprema izdelka: Stroj za natančno vbrizgavanje, stroj za žigosanje, stroj za zakovice, stroj za preskušanje nakladanja, stroj za preskušanje s pršenjem soli, stroj za testiranje trdote.
3. Izkušena ekipa R& D, profesionalna v 3D, 2D upodabljanju, prototipu in orodju.
4. Načelo storitev:&"z najbolj razumno ceno in popolnimi storitvami za zagotavljanje najboljših izdelkov [GG". Poslovna filozofija:" Profesionalno, integriteto, zaupanja vredno"

Potrdila
SO 9001, ISO 14001, ROHS, patent

Sejem

Kotiček vzorčne sobe

Priljubljena oznake: nakupovalni vozički za živila s kolesi, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, trgovina na debelo, poceni
Naslednji
Zložljiva košara s kolesiPošlji povpraševanje











